SkupSamochodowZaGotowke.pl

Skup samochodów za gotówkę warmińsko-mazurskie

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 500 614 311

Alfa Romeo to bardzo popularna marka na polskich drogach. Wiąże się to z faktem, że samochody te wyróżniają się prawdziwie luksusowym wyglądem i względnie niskimi cenami jak na takie auto. Niewątpliwie też najmocniejszą serią marki jest Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Flagowce innych marek samochodowych są bardzo zagrożone jeśli chodzi o pierwszeństwo w możliwościach technicznych i dynamicznej jeździe. 

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio – dane techniczne

Wspomniana już wyżej Alfa Romeo zdecydowanie wyróżnia się nowatorskimi rozwiązania i technicznymi i jest szczególnie przyjemnym autem do prowadzenia. Na początku zajmijmy się danymi technicznymi tego pojazdu:

  • Ten konkretny model Alfy może rozpędzić się aż do 307 km/h, to jeszcze możliwe dzięki;
  • Mocy 510 KM uzyskane z pojemności 2,9 litra
  • Napęd na tylne koła;
  • Ceramiczne hamulce;
  • Aktywna szpera;
  • Niewielki opór na kierownicy;
  • Cztery potężne rury wydechowe.

Jazda próbna tym modelem Alfy Romeo to sama przyjemność, także dla tych, którzy znają dobrze ten samochód. Giulia to samochód, który został zaprojektowany zgodnie z włoskim smakiem. Jest także dosyć cicha w czasie jazdy. Płynnej jazdy nie zaburza nawet ręczna skrzynia. 

Giulia poza wszystkimi innymi aspektami jest przede wszystkim bardzo wygodna. Siedzenia są nisko ulokowane. Napęd na tylne koła pozwala osiągnąć zadowalające wyniki w prędkości. W tym momencie model Alfie Romeo jest naprawdę porównywalny, jak nie lepszy od modeli samochodów firm, które mają na rynku ogromne doświadczenia. 

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio to przede wszystkim bardzo atrakcyjnych samochód dla wszystkich tych, którzy oczekują dobrej organizacji i chcą wykorzystać maksymalnie właściwości . W Wielkiej Brytanii Alfa Giulia została nagrodzona tytułem Game Chanager, miało to miejsce w 2017 roku. To samochód, który został opracowany przez najlepszych inżynierów, techników, projektantów, stylistów CF. Duże możliwości, jakie daje nam alfa Romeo, sprawiają, że coraz częściej można czerpać prawdziwą przyjemność z takiej jazdy. Każdy auto maniak powinien spróbować wybrać się przynajmniej na przejażdżkę, by poczuć nieograniczone możliwości tej cudownej maszyny.