SkupSamochodowZaGotowke.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody w należytym stanie - zapraszamy do nas, zapewniamy w rzeczywistości uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy jednak zwrócić uwagę na fakt, że dojdzie do szybkiej, sprawnej oraz bezproblemowej transakcji, jeśli mowa o samochodach jakie spełniają wszystkie niżej wymienione w szczegółach warunki, które mają dla nas istotne znaczenie.

Mianowicie muszą to być:

  • samochody bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w właściwym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie stworzona przez nas działka. Obszar samochodów, jakie są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeśli pragną Państwo zadać akcesoryjne zapytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Pragniemy wyodrębnić, że z okazałą chęcią skoncentrujemy samochody powyższego typu poleasingowe, jak także te, które pochodzą z lokalnej sieci dealerskiej. Oprócz tego warto zapamiętać, że interesują nas tylko i wyłącznie auta w odpowiednim stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van i inne, które tutaj wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym niż 2010.

Z jakiego powodu właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania pobocznych wiadomości lub też również, jeżeli chcą Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub też pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu szukać innego skupu, skoro za samochody w należytym stanie technicznym zapłacimy Państwu w gruncie rzeczy uczciwe pieniądze. Zatroszczymy się też o bezpłatny przewóz auta. Żeby pełna transakcja upłynęła możliwie jak najprzyzwoiciej oraz bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z opisującej nas oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednakże o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Skup aut, koparki, taxi, kontenery na gruz i wywóz gruzutynki i tynki maszynowe, ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, przeprowadzki firm Katowice, wynajem autokaru, Skup aut Bytom.