SkupSamochodowZaGotowke.pl

Autoskup Kraków - Skup samochodów za gotówkę Małopolska

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 508 754 508

Jesteśmy profesjonalna firmą zajmującą się skupem różnego rodzaju samochodów – od osobowych, przez dostawcze, po firmowe – dlatego też chcemy jak najbardziej pomóc Państwu w decyzji o tym, że nasza firma jest tą najbardziej godną zaufania. Z racji tego postanowiliśmy także umieścić w ramach naszej strony kilka ważnych informacji dotyczących tego na co powinien zwrócić uwagę każdy, kto decyduje się sprzedać auto.

Przede wszystkim należy uzgodnić, że stronami umowy sprzedaży samochodu jest tak samo kupujący, jak i sprzedający. Rzecz jasna – sprzedający samochód powinien być równocześnie aktualnym jego właścicielem, a jeśli nim nie jest – to koniecznie jest to, by od ważnego właściciela pojazdu uzyskał upoważnienie do jego sprzedaży. Jeśli osoba chce sprzedać samochód finansowany z kredytu – konieczne jest pozwolenie banku na takową transakcję.

 

Jeśli chodzi o formę umowy sprzedaży tak naprawdę ma się tutaj sporą dowolność, jednak najlepszą formą jest ta przyjmująca postać pisemną – nasz skup samochodów również przychyla się do właśnie takiego rozwiązania. Takie udokumentowanie przeniesienia własności ma ogromne znaczenie przy różnego rodzaju formalnościach jak np. w odniesieniu do płacenia podatku od czynności cywilnoprawnych, stąd zalecamy właśnie taką formę.

Samochód jest przedmiotem sprzedaży, za który to kupujący (w tym przypadku nasz auto skup) musi uiścić wcześniej ustaloną cenę. Państwo jako strona sprzedająca samochód jesteście odpowiedzialni za to, by przekazać nam wyjaśnienia co do aktualnego stanu prawnego samochodu. Muszą Państwo również przekazać nam wszystkie potrzebne do tej transakcji dokumenty, takie jak dowód rejestracyjny czy też karta pojazdu, jeśli taka była wydana. W przypadku wcześniejszego zakupu samochodu za granicą prosimy także o przekazanie dowodu takowego zakupu i tego dotyczącego opłat za podatki cło.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje w wystarczający sposób przedstawiają Państwu najważniejsze aspekty, na jakie należy zwrócić uwagę przy sprzedaży samochodu do naszego auto skupu.

AUTO KOMIS "MOTOPLANETA"

NIP: 628 19 92 343
REGON: 120374302


Wyceń swój pojazd:
TEL. 508 754 508

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Beton Kraków, autolaweta Kraków, szamba betonowe, ekologiczne szamba betonowe, producent mebli biurowych, przeprowadzki firm