SkupSamochodowZaGotowke.pl

Autoskup Kraków - Skup samochodów za gotówkę Małopolska

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zapytaj o wycenę auta: Tel. 508 754 508

Aby każdy etap przeprowadzania transakcji sprzedaży samochodu naszej firmie będącej profesjonalnym auto skupem był jasny i zrozumiały - przygotowaliśmy dla Państwa krótki opis jej przebiegu. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań tudzież wątpliwości – do kontaktu z nami. 

Cały proces musi zaczyna się w momencie, gdy Państwo kontaktują się z pracownikami naszej firmy przedstawiając ofertę. Najczęściej kontakt ten odbywa się telefonicznie, rzadziej za pomocą poczty elektronicznej – choć oczywiście obie formy akceptujemy. Następnie umawiamy się z Państwem na wycenę przedkładanego pojazdu – ustalamy dogodny termin i miejsce spotkania.

 

Rzecz jasna kolejnym etapem całej transakcji jest dojazd na wyznaczone miejsce – to już leży w naszej gestii. Dotrzemy do Państwa punktualnie, w późniejszym czasie zajmując się także transportem pojazdu, zatem o ten aspekt również nie muszą się Państwo martwić. Na miejscu, po przeprowadzeniu wyceny przez jednego z naszych wyszkolonych pracowników oferujemy kwotę. Oczywiście możliwe są negocjacje, wszystko po to by obie strony transakcji były usatysfakcjonowane. W momencie, gdy cena zostaje ustalona wymieniamy się z Państwem odpowiednimi dokumentami. Państwo przekazują nam dowód rejestracyjny i ew. kartę pojazdu, jeśli taka została wydana. Z naszej strony otrzymują Państwo ustaloną ilość gotówki oraz dowód zakupu. Po czym następuje odbiór pojazdu.

Jak widać całą transakcja przebiega szybko, bezstresowo i wygodnie – dzięki czemu naprawdę warto zostawić samochód właśnie nam i to bez względu na to w jakim jest stanie. Interesują nas na równi samochody w dobrym stanie, jak i te powypadkowe. Jeśli chcą się Państwo pozbyć samochodu bez ważnych badań technicznych tudzież ubezpieczenia – również z przyjemnością przystaniemy na transakcję. Samochody dostawcze, osobowe, ciężarowe, firmowe, flotowe – wszystko to witamy w naszym skupie z szeroka otwartymi ramionami! Zapraszamy po więcej informacji do pozostałych zakładek na naszej stronie internetowej.

AUTO KOMIS "MOTOPLANETA"

NIP: 628 19 92 343
REGON: 120374302


Wyceń swój pojazd:
TEL. 508 754 508

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Beton Kraków, autolaweta Kraków, szamba betonowe, ekologiczne szamba betonowe, producent mebli biurowych, przeprowadzki firm