SkupSamochodowZaGotowke.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeżeli mają Państwo na sprzedaż samochody w odpowiednim stanie - gorąco zapraszamy do nas, zapewniamy w istocie uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najistotniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je szybko, sprawnie oraz bez problemu bezpośrednio od przedsiębiorców - tylko i wyłącznie, jeżeli spełniają niżej wymienione, dla nas niezwykle ważne warunki.

Mianowicie muszą to być:

  • samochody bezpośrednio od firm
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w porządnym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Nie interesują nas żadne auta - wraki. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, lecz to nie stworzona przez nas działka. Obszar samochodów, które są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeśli chcą Państwo zadać dodatkowe pytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Należałoby też dołożyć, że jeśli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak także te poleasingowe - także z chęcią się im przyjrzymy. Do tego warto zapamiętać, że intrygują nas tylko oraz wyłącznie auta w właściwym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody typu Van oraz inne, jakie tu wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co powoduje, że to właśnie nasz skup samochodów warto wybrać?

W razie chęci pozyskania pobocznych informacji bądź też także, jeśli pragną Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić czy też pisać pod wskazany adres e-mail. Należałoby oddać pojazd właśnie w nasze ręce, ponieważ płacimy w rzeczywistości właściwe stawki za samochody odpowiednie technicznie. Zatroszczymy się również o bezpłatny transport samochodu. Aby cała transakcja upłynęła możliwie jak najporządniej i bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z należącej do nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy jedynie prośbę o to, by zgłaszać się do nas z samochodami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Skup aut, koparki, taxi, kontenery na gruz i wywóz gruzutynki i tynki maszynowe, ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, przeprowadzki firm Katowice, wynajem autokaru, Skup aut Bytom.