SkupSamochodowZaGotowke.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Zapraszamy do nas wszystkie przedsiębiorstwa, jakie chcą sprzedać samochody w właściwym stanie i zyskać w zamian uczciwą kwotę. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najważniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je błyskawicznie, sprawnie oraz bezproblemowo bezpośrednio od przedsiębiorców - tylko oraz wyłącznie, jeżeli spełniają niżej wymienione, dla nas niesłychanie istotne warunki.

Mianowicie powinny to być:

  • auta bezpośrednio od firm
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w odpowiednim stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Nie interesują nas żadne samochody - wraki. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, jakkolwiek to nie nasza działka. My specjalizujemy się w szczególnej grupie skupowanych aut. Jeżeli chcą Państwo zadać akcesoryjne pytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Należałoby również dorzucić, że jeżeli mają Państwo na sprzedaż samochody pochodzące z polskiej sieci dealerskiej, jak też te poleasingowe - też z chęcią się im przyjrzymy. Na dodatek należałoby zapamiętać, że intrygują nas tylko i wyłącznie auta w odpowiednim stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody typu Van oraz inne, jakie tu wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co sprawia, że to właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów należałoby wybrać?

W razie chęci pozyskania pobocznych informacji bądź też również, jeśli potrzebują Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub ewentualnie pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać pojazd właśnie w nasze ręce, gdyż płacimy rzeczywiście właściwe stawki za samochody właściwe technicznie. Zadbamy również o darmowy przewóz samochodu. Pojawimy się w słusznym miejscu oraz we wcześniej ustalonej porze - tak żeby zaoszczędzić maksymalnie czas i doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu stron transakcji.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z opisującej nas oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy jedynie prośbę o to, żeby zgłaszać się do nas z autami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Skup aut, koparki, taxi, kontenery na gruz i wywóz gruzutynki i tynki maszynowe, ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, przeprowadzki firm Katowice, wynajem autokaru, Skup aut Bytom.