SkupSamochodowZaGotowke.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeżeli mają Państwo na sprzedaż wozy w należytym stanie - zapraszamy do nas, gwarantujemy w rzeczy samej uczciwe stawki. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najistotniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je błyskawicznie, sprawnie oraz bezproblemowo bezpośrednio od przedsiębiorców - tylko oraz wyłącznie, jeśli spełniają niżej wymienione, dla nas bardzo istotne warunki.

Mianowicie muszą to być:

  • samochody bezpośrednio od firm
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w właściwym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie nasza idealna działka. Obszar samochodów, jakie są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeżeli pragną Państwo zadać pomocnicze zapytania odnośnie do tego, czy samochód, jaki mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Chcemy zaakcentować, że z dużą chęcią skupimy samochody powyższego rodzaju poleasingowe, jak również te, jakie pochodzą z lokalnej sieci dealerskiej. Na domiar tego należałoby zapamiętać, że intrygują nas tylko i wyłącznie auta w porządnym stanie technicznym, skupujemy samochody bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, które tu wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co powoduje, że to właśnie stworzony przez nas skup samochodów należałoby wybrać?

W razie chęci pozyskania dodatkowych wiadomości lub też również, jeżeli potrzebują Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu wypatrywać innego skupu, skoro za samochody w właściwym stanie technicznym zapłacimy Państwu de facto uczciwe pieniądze. Zatroszczymy się też o darmowy transport samochodu. By cała transakcja upłynęła możliwie jak najprawidłowiej i bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z naszej propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy jedynie prośbę o to, żeby zgłaszać się do nas z samochodami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Skup aut, koparki, taxi, kontenery na gruz i wywóz gruzutynki i tynki maszynowe, ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, przeprowadzki firm Katowice, wynajem autokaru, Skup aut Bytom.