SkupSamochodowZaGotowke.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Serdecznie zapraszamy do nas wszystkie przedsiębiorstwa, jakie pragną sprzedać samochody w solidnym stanie oraz zdobyć w zamian uczciwą kwotę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy jednakże zwrócić uwagę na fakt, iż dojdzie do szybkiej, sprawnej i bezproblemowej transakcji, jeżeli mowa o samochodach jakie spełniają wszystkie niżej wymienione w detalach warunki, które mają dla nas istotne znaczenie.

Mianowicie powinny to być:

  • samochody bezpośrednio od firm
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w dobrym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, jakkolwiek to nie stworzona przez nas działka. Obszar aut, które są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeśli pragną Państwo zadać dodatkowe zapytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Chcemy naświetlić, że z okazałą chęcią skoncentrujemy samochody powyższego rodzaju poleasingowe, jak również te, które pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. Poza tym należałoby zapamiętać, że intrygują nas tylko oraz jedynie auta w należytym stanie technicznym, skupujemy wozy bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, jakie tu wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Co sprawia, że to właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów należałoby wybrać?

W razie chęci pozyskania akcesoryjnych informacji bądź też, jeśli potrzebują Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować bądź pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać pojazd właśnie w nasze ręce, albowiem płacimy w zasadzie solidne stawki za samochody właściwe technicznie. Zadbamy także o darmowy przewóz samochodu. By cała transakcja upłynęła możliwie jak najprzyzwoiciej oraz bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z należącej do nas oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy jedynie prośbę o to, żeby zgłaszać się do nas z samochodami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Skup aut, koparki, taxi, kontenery na gruz i wywóz gruzutynki i tynki maszynowe, ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, przeprowadzki firm Katowice, wynajem autokaru, Skup aut Bytom.