Faq

Lista najczęściej zadawanych pytań.

LISTA FAQ

   Jak wygląda proces wyceny?

Po skontaktowaniu się z nami i ustaleniu preferowanego czasu oraz miejsca wyceny będą Państwo obsłużeni przez jednego z naszych profesjonalistów, który dokładnie zapozna się ze stanem technicznym pojazdu, jego sprawnością oraz potencjalną ceną rynkową. Podkreślamy, że działamy uczciwie i kładziemy duży nacisk na to, aby byli Państwo zadowoleni z transakcji, zapewniając atrakcyjne (oraz adekwatne dla danego samochodu) kwoty.

   Czy wypłacamy pieniądze w gotówce?

Jednym z największych atutów naszej firmy jest to, jak szybko i sprawnie dokonujemy istotnych transakcji. Jeśli decydują się Państwo na sprzedaż samochodu w naszym skupie, mogą Państwo liczyć na uzyskanie pieniędzy na miejscu, w gotówce. Kwotę oferujemy do ręki, bez komplikacji i dłużących się formalności. Jeśli zatem zależy Państwu na tym, aby sprzedać swój stary samochód w ekspresowym tempie – jesteśmy do dyspozycji!

   Jakie są inne usługi świadczone przez naszą firmę?

Podstawą działalności naszej firmy jest skup samochodów, dlatego większość ze świadczonych przez nas usług skupia się właśnie na tej branży. Pomimo tego, można na nas polegać w kwestii usług związanych z autoholowaniem bądź pomocą drogową, gdzie również mamy spore doświadczenie. W razie problemów zawsze można się z nami skontaktować – dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym, aby Państwu pomóc!

   Jak rozpocząć z nami współpracę?

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu. Wstępne przedstawienie nam pojazdu może odbyć się drogą telefoniczną lub przy pomocy poczty elektronicznej. Szybko ustalimy z Państwem preferowany termin oraz lokację spotkania, gdzie zostanie dokonana wycena danego samochodu. Podkreślamy, że działamy bardzo sprawnie, a nasza obsługa klienta jest w pełni profesjonalna! Dane kontaktowe znajdą Państwo w odpowiedniej zakładce na naszej stronie.

   Jaki jest obszar naszej działalności?

Jako profesjonalny skup prowadzimy naszą działalność na terenie całego kraju. Niezależnie od tego, w jakim miejscu w Polsce się Państwo znajdują oraz jaki samochód chcielibyście nam sprzedać, my zawsze będziemy dostępni. W celu zaczerpnięcia szczegółowych informacji na temat naszej działalności w poszczególnych województwach serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami przy pomocy jednego z dostępnych numerów telefonu.

   Jakich klientów obsługujemy?

Jako firma nie mamy ścisłych ograniczeń dotyczących obsługiwanych przez nas klientów – z miłą chęcią obsługujemy zarówno indywidualnych sprzedawców, jak i firmy, małe oraz duże. Operujemy szybko, sprawnie, a na dodatek zawsze staramy się zapewnić satysfakcjonującą obsługę w celu realizacji transakcji bez zbędnych utrudnień. Jak już wspomnieliśmy, zakres naszej oferty jest bardzo szeroki, dlatego można oczekiwać od nas dużej elastyczności.

   Czy kupujemy również inne pojazdy lub sprzęty?

Rzecz jasna, oprócz wspomnianych samochodów, nasza oferta obejmuje wiele więcej. Vany, busy, kampery oraz przyczepy kempingowe – nawet mniej typowe auta znajdą w naszym skupie swoje miejsce. Ponadto, przyjmujemy innego rodzaju pojazdy, takie jak quady, wózki widłowe bądź ciągniki rolnicze w dowolnym stanie. Jesteśmy otwarci na propozycje, dlatego, jeśli są Państwo zainteresowani sprzedażą swojego pojazdu, warto ustalić z nami szczegóły.

   Jakie typu samochodów przyjmujemy?

Jesteśmy zainteresowani samochodami osobowymi, z chęcią przyjmiemy również auta terenowe. Oferta naszego skupu obejmuje też samochody dostawcze, do 3,5 tony oraz samochody ciężarowe do roku produkcji 1997. Rzecz jasna, jesteśmy otwarci także na inne propozycje, dlatego, jeśli mają Państwo na wyposażeniu pojazd i szukają zainteresowanego kupca, serdecznie zachęcamy do kontaktu – szybko ustalimy szczegóły transakcji!

   Czy przyjmowane są samochody uszkodzone?

Przyjmujemy samochody w dowolnym stanie technicznym. Interesują nas pojazdy w pełni sprawne oraz funkcjonalne, natomiast skupujemy również auta uszkodzone, niedziałające, a nawet te, z których pozyskać można jedynie części oraz te, które sprzedać można jedynie w kawałkach. Charakter uszkodzeń nie ma dla nas większego znaczenia – mogą być to samochody po kolizji, skorodowane lub wyeksploatowane do granic możliwości.

   Jakie marki samochodów są objęte skupem?

Zakres samochodów, które są przyjmowane przez nasz skup, jest bardzo szeroki. Starając się utrzymać przystępną ofertę, jesteśmy otwarci na samochody wszystkich marek, a nie tylko kilku wyselekcjonowanych producentów. Dobre zaplecze i rozbudowana działalność pozwala nam przyjąć niemal każdy pojazd, dlatego warto się z nami skontaktować w celu dokładnego oszacowania stanu auta oraz dokonania jego konkretnej wyceny.

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY