O firmie

Nasza firm zajmuje się od lat skupem samochodów, ciężarówek, SUV-ów i minivanów wszystkich marek. Oferujemy atrakcyjne ceny za pojazdy, niezależnie od ich obecnego stanu – choć oczywiście warto podkreślić, że im lepsza forma samochodu – tym na większą gotówkę można liczyć.

DLACZEGO WARTO ZADZWONIĆ DO NASZEGO SKUPU?


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby proces skupu samochodów wszelkiej marki był tak prosty, płynny i niezawodny, jak tylko to możliwe. Wycena oferty zajmuje dosłownie kilka minut, a niedługo później już zbędny dla Państwa samochód będzie w drodze do naszego skupu, z właściwie zerowym wysiłkiem z Państwa strony. Jedyne, co muszą Państwo zrobić – to zadzwonić do nas i zgłosić swoją gotowość do tego rodzaju transakcji.


Bezpłatne holowanie przy zakupie pojazdu to jedna z naszych niezawodnych usług, która równocześnie stanowi dodatkowy argument za tym, że warto zadzwonić właśnie do nas. Poza tym, nieskromnie dodamy, iż z racji stażu oraz renomy jesteśmy w stanie zapłacić Państwu jedną z najwyższych stawek za samochody, w tym:

  • osobowe,
  • terenowe,
  • ciężarowe,
  • sportowe,
  • wiele więcej.

pełna oferta
Skup samochodów – w jaki sposób
dokonujemy rzetelnej wyceny?

Przyjmiemy je bez względu na to, jakiej są marki. Nie ma znaczenia również to, czy są na chodzie, czy nie, zarówno krajowe, jak i importowane, niezależnie od marki i modelu oraz roku produkcji – po prostu zapraszamy do nas, z wielka motywacją, by obie strony transakcji były maksymalnie z niej zadowolone.


Większość firm zajmujących się skupowaniem samochodów po prostu osiąga zysk, kupując pojazdy od odbiorców, a następnie sprzedając je. Różnimy się tym, że nam zależy na pełnej satysfakcji po obu stronach interesu i budowaniu długoterminowej relacji, dlatego chcemy odebrać Państwa pojazd bezpłatnie i zaoferować za niego możliwie jak najwyższą, uczciwą cenę.


Nasz wyszkolony rzeczoznawca sprawdza bieżące warunki rynkowe, jak również brana pod uwagę jest:

  • marka,
  • model,
  • stan,
  • przebieg.


Badamy stan Państwa samochodu wewnątrz i na zewnątrz pod kątem poważnych wad, takich jak uszkodzenie ramy lub szkody powypadkowe. Sprawdzamy również między innymi to, czy działają hamulce i kierunkowskazy. Jeśli konieczne są naprawy, możemy odpowiednio dostosować naszą ofertę. Jeśli chodzi o czystość, najważniejsza przy określaniu naszej oferty wyceny jest długoterminowa konserwacja i pielęgnacja samochodu. Oczywiście interesuje każdy nas samochód i każda marka – jednak wszystkie te względu składają się na ostateczną cenę, którą Państwu zaproponujemy i będzie zdecydowanie uczciwa – bo stworzona na bazie faktów, nie domysłów.


Dwustronna satysfakcja – celem naszego skupu!


Niezmiennie i od lat staramy się dążyć do zadowolenia z każdej strony. Pomaga nam to tego dążyć uczciwość i przejrzystość podejmowana w każdej transakcji. Oczywiście nasi przyjaźni konsultanci zawsze są do dyspozycji, jeśli mają Państwo jakieś pytania. Takie podejście plus przyjazna, jedyna w swoim rodzaju obsługa klienta sprawia, że nasz skup samochodów wszystkich marek jest miejscem, do którego wraca się z ufnością i przekonaniem. Wierzymy, że również i Państwo dołączą do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów.


skontaktuj się

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY