Witamy na naszym blogu

Ostatnie informacje z naszego bloga

Zakup samochodu sprowadzanego z zagranicy, czego się wystrzegać?

Data: 21. 07. 2020r. • Autor: SkupSamochodowZaGotowke.pl

Żyjemy w kraju, w którym naprawdę niewielki procent obywateli stać na całkowicie nowy samochód z salonu. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Natomiast już kilkuletnie używane auto można mieć za kilkanaście tysięcy złotych. Bardzo popularnym sposobem na posiadanie własnego samochodu jest sprowadzenie sobie auta z zagranicy. Niektórzy sprzedawcy motoryzacyjni specjalizują się w sprzedaży pojazdów zagranicznych, które sprowadzane są do Polski w jednym celu. Wydaje się nam, że to prawdziwe cenowe okazje. Prawda jest też taka, że na przykład nasi zachodni sąsiedzi – Niemcy […]   Czy warto kupić hybrydę?

Data: 21. 07. 2020r. • Autor: SkupSamochodowZaGotowke.pl

Czym jest hybryda? Dlaczego w świecie motoryzacyjnym uchodzi za prawdziwe zjawisko? Czy warto ją kupić? Jakie są minusy i plusy jazdy hybrydą? Te pytania pojawiają się zawsze w kontekście rozmów o niestandardowych tworach motoryzacji. Takim tworem niewątpliwie jest hybryda. Hybryda to nic innego jak auto, które posiada dwa silniki: elektryczny, spalinowy. Nawet bardzo doświadczenie kierowcy i ci, którzy zajmują się samochodami zawodowo twierdzą, że jazda hybrydą to niezapomniane wrażenia. Warto dodać, że produkcją hybrydy zajmują się wiodące marki samochodowe na świecie. Kiedyś hybryda była nazywana fanaberią […]   Jak zachować się podczas kolizji czy wypadku?

Data: 21. 07. 2020r. • Autor: SkupSamochodowZaGotowke.pl

Wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego. Jest to niezależne od tego czy posiadamy prawo jazdy, czy też nie. Uczestnikiem ruchu drogowego od zawsze jest zarówno kierowca pojazdu mechanicznego, rowerzysta, jak i pieszy, który porusza się tylko chodnikiem i w miejscach wyznaczonych przez pasy drogowe. Zachowanie ostrożności i stosowanie się do zasady ograniczonego zaufania to na drodze podstawa. Nie ufam ani sobie, ani też nikomu innemu. Dzięki temu zachowuje odpowiednią ostrożność, jestem skoncentrowany i mogę naprawdę być choć trochę spokojnym o swoje bezpieczeństwo […]   Jak głód wpływa na prowadzenie samochodu przez kierowcę?

Data: 20. 07. 2020r. • Autor: SkupSamochodowZaGotowke.pl

Nie da się z głodem walczyć i zapomnieć o nim, nawet jeśli bardzo tego chcemy. W momencie, kiedy nasz brzuch jest pusty do mózgu zostaje wysłana informacja o tym, że organizm potrzebuje natychmiastowego posiłku. Głodny organizm nie myśli o niczym innym poza tym, żeby zaspokoić głód, dlatego też przestają działać mu inne funkcje psychofizyczne: koncentracja, spokój, opanowanie, skupienie. Kierowca głodny – kierowca zły. Prowadzenie samochodu na głodnego to najgorszy pomysł na świecie! Nie dość, że będziemy najzwyczajniej w świecie wściekli, to jeszcze musimy poradzić sobie z brakiem koncentracji […]   Zasada ograniczonego zaufania

Data: 20. 07. 2020r. • Autor: SkupSamochodowZaGotowke.pl

Na pewno wszyscy spotkaliśmy się kiedyś ze stwierdzeniem, że na drodze powinna obowiązywać wszystkich zasada ograniczonego zaufania. Dotyczy to wszystkich uczestników ruchu drogowego – – od pieszych, przez rowerzystów, po kierowców różnych pojazdów mechanicznych. Zasada ograniczonego zaufania powinna być stosowana przez wszystkich, niezależnie od tego z jakich dróg korzystamy i jak bardzo wierzymy w swoją czujność i ostrożność. Nie wszystko zależy od nas na drodze, nieważne czy akurat spacerujemy chodnikiem po mieście, czy też poruszamy się samochodem autostradą. Ograniczone […]   Forum mechaników samochodowych dlaczego warto odwiedzić?

Data: 17. 07. 2020r. • Autor: SkupSamochodowZaGotowke.pl

Wszelkiej maści fora to miejsca, które zrzeszają ludzi o podobnych zainteresowaniach. Tam mogą oni swobodnie podyskutować, wymienić poglądy oraz podzielić się doświadczeniem. Jest to bardzo cenne, szczególnie dla osób, które rzadko mają okazję do podzielenia się swoimi myślami ze światem zewnętrznym, ponieważ w ich otoczeniu brakuje ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zapytajmy bowiem mechanika czy może on swobodnie rozmawiać z żoną albo znajomymi o wymianie koła dwumasowego. Raczej towarzystwo szybko się znudzi tematem. Dlatego warto zajrzeć na forum samochodowe […]   1 2 3 4

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY