Skup AUT z dojazdem do Klienta ☎ 794 177 271 ➤ Wycena i dojazd w tym samym dniu! Skup samochodów Katowice - Skup aut osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych do 3,5 tony. Autoskup, skup pojazdów za gotówkę całych i uszkodzonych po wypadku, kolizji. Skup pojazdów rozbitych, także po szkodzie całkowitej.

Skup samochodów używanych od osób prywatnych i aut służbowych od firm za gotówkę - Dobre ceny! Oferujemy skup pojazdów drogich i tanich, całych i uszkodzonych, rozbitych po wypadku, stłuczce i kolizji drogowej. Skup samochodów osobowych, terenowych, sportowych, SUV-ów, VAN-ów, skup samochodów ciężarowych z kratką, skup samochodów dostawczych i ciężarowych do 3,5 tony w tym również z windą, busów, brygadówek, autolawet (auto najazdów), pojazdów specjalnych. Skup aut turystycznych, kamper vanów, kamperów, przyczep kempingowych, skup całych flot samochodowych. Skupujemy także auta z uszkodzonym silnikiem, skrzynią biegów i innymi uszkodzeniami. Prowadzimy również odkup pojazdów od firm z branży CFM. Skupujemy auta powindykacyjne od firm windykacyjnych, powypadkowe od firm ubezpieczeniowych, poleasingowe od firm leasingowych oraz z banków i wypożyczalni. Oferujemy skup aut z silnikiem diesla, skup aut benzynowych, benzynowych z instalacją gazową LPG, elektrycznych i hybrydowych. Po auta dojeżdżamy do Katowice.


ZADZWOŃ TERAZ
507 253 802

SKUP AUT WSZYSTKICH MAREK NA ŚLĄSKU!


Skup samochodów w Katowicach


Nasza firma zajmuje się skupem samochodów w Katowicach od wielu lat. Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż samochodu może być czasochłonna i skomplikowana, dlatego staramy się zaoferować naszym klientom jak najprostsze rozwiązanie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się resztą.


Posiadamy szeroką wiedzę na temat rynku samochodowego, dlatego jesteśmy w stanie dokładnie oszacować wartość Twojego pojazdu. Nasza oferta skupu samochodów obejmuje zarówno auta używane, jak i te nowsze, nawet te po kolizjach. Dzięki temu nasi klienci zyskują gwarancję sprzedaży swojego samochodu w najbardziej korzystnej cenie.


Nasza oferta skupu samochodów jest kompleksowa, a nasze usługi obejmują nie tylko wycenę pojazdu, ale także załatwienie formalności związanych z przepisami prawnymi, jak również transport samochodu do naszej placówki. Z nami sprzedaż samochodu staje się bezstresowa i szybka.

ODKUPUJEMY AUTA PRYWATNE I FIRMOWE
ZA SAMOCHODY PŁACIMY GOTÓWKĄ!

Auto skup w Katowicach


Nasz auto skup w Katowicach jest firmą specjalizującą się w skupie samochodów od osób prywatnych oraz firm. Oferujemy naszym klientom profesjonalne i rzetelne usługi związane ze skupem samochodów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.


Jesteśmy elastyczni i szybko reagujemy na potrzeby klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby proces skupu samochodów przebiegał jak najszybciej i sprawniej. Nasza firma dysponuje wykwalifikowanymi pracownikami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i są w stanie przeprowadzić skup samochodów w sposób profesjonalny i bezpieczny.


Oferujemy konkurencyjne ceny za skup samochodów, które są ustalane indywidualnie dla każdego klienta. Wysokość ceny zależy przede wszystkim od stanu technicznego pojazdu, jego wieku oraz marki i modelu.


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?


 • Szybka i bezproblemowa transakcja: Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji, aby umożliwić jak najszybszą i najbardziej efektywną transakcję. Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najlepszych warunków sprzedaży i minimalizacja stresu związanego z procesem sprzedaży samochodu.

 • Rzetelna wycena: Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na dokonanie rzetelnej i uczciwej wyceny każdego pojazdu. Nie obniżamy ceny w celu wyciągnięcia większej korzyści, ale dokonujemy wyceny na podstawie realnej wartości samochodu.

 • Wypłata gotówki: Po dokonaniu transakcji, wypłacamy gotówkę natychmiast. Nie musisz czekać na przelew, ani też martwić się o to, że transakcja nie zostanie zakończona.

 • Skup samochodów za gotówkę: Nasza oferta skupu samochodów jest skierowana do wszystkich właścicieli pojazdów, którzy chcą szybko i bezproblemowo sprzedać swój samochód za gotówkę. Dzięki temu, że płacimy gotówką, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy.

Jak przebiega skup samochodów w Katowicach?


Proces skupu samochodów w naszej firmie jest niezwykle prosty i przebiega w kilku krokach:


 • Kontakt z nami: Aby rozpocząć proces skupu, wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail z informacją o swoim samochodzie. Nasz zespół odpowie na wszelkie pytania i udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

 • Wycena samochodu: Po otrzymaniu informacji, nasz specjalista dokona wyceny samochodu i powiadomi Państwa o wyniku. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, możemy umówić się na spotkanie w celu dokładnego przeglądu samochodu.

 • Spotkanie i przegląd samochodu: Po uzgodnieniu wyceny, umawiamy się na spotkanie, podczas którego nasz specjalista dokona dokładnego przeglądu samochodu. W trakcie przeglądu dokonujemy ostatecznej wyceny i uzgadniamy warunki transakcji.

 • Transakcja: Po dokonaniu przeglądu i potwierdzeniu wyceny, dokonujemy transakcji i wypłacamy gotówkę.

Skup samochodów na terenie całego Śląska


Auto skup w Katowicach oferuje swoje usługi nie tylko w Katowicach, ale także na terenie całego Śląska. Niezależnie od miejsca zamieszkania, jesteśmy w stanie dojechać do Państwa i dokonać skupu samochodu. Oferujemy swoje usługi również w miastach takich jak: Chorzów, Sosnowiec, Tychy, Gliwice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Świętochłowice i w wielu innych.


Dlaczego warto skorzystać z naszych usług na terenie całego Śląska?


 • Szeroka dostępność: Nasza oferta jest dostępna na terenie całego Śląska, co oznacza, że bez względu na to, gdzie mieszkasz, jesteśmy w stanie do Ciebie dojechać i dokonać skupu samochodu.

 • Oszczędność czasu i pieniędzy: Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazdy do innych miast, aby sprzedać swój samochód. Nasz zespół przyjedzie do Ciebie i dokona skupu na miejscu.

 • Bezpieczeństwo i wygoda: Nasze usługi są bezpieczne i wygodne, ponieważ nie musisz tracić czasu na negocjacje i szukanie kupca. Wszystko odbywa się w jednym miejscu, bez dodatkowych formalności i stresu.

Kiedy warto pomyśleć o usługach auto skupu?


Okazuje się, że takich sytuacji jest całkiem sporo. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze z nich!


 • Kiedy znudzi nam się posiadany samochód: Każdy z nas ma prawo do zmiany pojazdu w dogodnym dla siebie momencie. Jeśli nowy pojazd nie spełni naszych oczekiwań, a stary już zdąży nam się znudzić, to możemy zdecydować się na zmiany. W takich przypadkach nie pozostaje nic innego, jak pozbyć się starego samochodu. Możemy dać ogłoszenie do sieci i poszukać kupca we własnym zakresie lub oddać samochód do komisu. Jednak to nie jedyne rozwiązanie, ponieważ auto skup również przyjmie samochody. Co ważne, mamy do czynienia z firmą, która skupuje jednakowo pojazdy nowe, jak i te używane wszystkich dostępnych producentów.

 • Kiedy nasz pojazd ulegnie poważniej usterce: Usterki samochodów również się zdarzają i nie każdy umie sobie z nimi radzić. Jeśli okaże się, że nasz pojazd uległ bardzo poważnej szkodzie, a my nie chcemy zajmować się jej usuwaniem, to zawsze możemy rozważyć sprzedaż samochodu. Wiadomo, że na zakup nie zdecyduje się prywatny kupiec, ale to nie oznacza, że nie mamy szans pozbyć się samochodu. Warto pamiętać, że do naszej dyspozycji pozostaje auto skup, który skupuje również samochodu po usterce. Możemy się do niego zgłosić nie tylko z samochodem miejskim, ale również z samochodem terenowym, autem sportowym, czy specjalnym pojazdem.

 • Kiedy nasz pojazd będzie brał udział w wypadku: Choć nikt z nas nie lubi o tym myśleć, to wszyscy jesteśmy podatni na udział w wypadkach i kolizjach. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, a już może dojść do stłuczki. Jeśli uszkodzenia będą niewielkie, to możemy je naprawić, ale jeśli okaże się, że szkoda jest całkowita i nie ma szans na naprawę, to musimy rozważyć pozbycie się samochodu. Jedynym słusznym rozwiązaniem wydaje się złomowanie, ale wcale tak nie musi być. Autoskup chętnie przyjmie od nas pojazdy po wypadku, czy kolizji bez względu na ich stan. Dzięki temu nawet za samochód ze szkodą całkowitą możemy otrzymać przyzwoite wynagrodzenie.

 • Kiedy koszty naprawy przekroczą wartość pojazdy: Usterki pojazdów bywają różne. Niektóre można usunąć za niewielkie pieniądze, inne już nie. Jeśli okaże się, że nasz samochód uległ poważnej usterce, a jej usunięcie przekracza wartość danego pojazdu, to odradza się naprawę. Oczywiście możemy podjąć ryzyko i zlecić naprawę, ale nikt nie da nam gwarancji, że taka sytuacja się nie powtórzy. Dlatego, zamiast ryzykować, lepiej jak najszybciej pozbyć się samochodu. Jak to zrobić? Sprzedając go do autoskupu, czyli firmy, która zapewni nam godziwe wynagrodzenie za nasz ulubiony samochodów.

 • Kiedy nasz pojazd będzie stanowił zagrożenie na drodze: Stare pojazdy zwykle służą nam najlepiej, dlatego ciężko nam się z nimi rozstać. Jednak przychodzi taki moment, że na dalsze naprawy nie ma szans, a nasz samochód zaczyna stanowić poważne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego. Aby nie narażać siebie, swoich bliskich oraz innych uczestników ruchu drogowego, należy rozważyć jego całkowite usunięcie z naszego życia. To jednak nie oznacza, że musimy przy tym tracić pieniądze. Jeśli zgłosimy się do auto skupu, to mamy szansę odzyskać trochę pieniędzy za swój wysłużony pojazd.

 • Kiedy będzie chcieli sprzedać większą ilość pojazdów: Auto skup może nam się przydać również wtedy, gdy zostaliśmy z większą ilością pojazdów. Taka sytuacja najczęściej dosięga przedsiębiorców, którzy z racji prowadzonej działalności inwestują we floty samochodowe. Samochody się zużywają, ulegają awariom oraz wypadkom. Poza tym z biegiem lat tracą na wyglądzie, więc trzeba na bieżąco o nie dbać, w tym również inwestować w coraz nowsze i lepsze pojazdy. Niesie to ze sobą obowiązek wymiany wszystkich pojazdów i pozbycie się starych. O ile sprzedaż jednego pojazdu jeszcze da się sfinalizować szybko, tak przy większej ilości nie zawsze jest to proste. Jednak wcale tak nie musi być, a jedyne, co musimy zrobić, to skorzystać z usług auto skupu. Mamy do czynienia z firmą, która przyjmie każdą ilość pojazdów i to różnych – od osobowych, po dostawcze, czy ciężarowe.
Skontaktuj się z nami:
Dodaj załącznik:8 + 2

Dane kontaktowe:

WISEPLACE SPÓŁKA Z O.O.
Ul. Podgórna 14
43-190 Mikołów

   507 253 802
  skupabc@wp.pl
  www.skupaut-katowice.pl

NIP: 6351835779
REGON: 361658725

SKUPUJEMY AUTA CAŁE ORAZ USZKODZONE
ZAPEWNIAMY PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ!

Uprzejmie zapraszamy do kontaktu przez telefon bądź też mail. Doprecyzujemy warunki współpracy oraz udzielimy wszystkich niezbędnych wiadomości. Zaznaczamy, że dbając o wygodę kontrahentów jesteśmy w stanie zaproponować gratisowy odbiór z dowolnego miejsca na Śląsku.


Kupujemy między innymi:


 • Małe samochody miejskie: np Citroën C1, Chevrolet Spark, Daewoo Matiz, Kia Picanto, Fiat Seicento/600/Panda/500, Peugeot 107, Škoda Citigo, Toyota Aygo, Chevrolet Aveo, Citroën C2/C3, Daewoo Lanos, Fiat Punto, Ford Fiesta, Hyundai i20, Kia Rio, Opel Corsa, Peugeot 207, Toyota Yaris, Škoda Fabia, Volkswagen Polo, SEAT Ibiza, Dacia Sandero, Dacia Logan, Renault Thalia.

 • Samochody kompaktowe: np Citroën C4, Chevrolet Cruze, Fiat Bravo, Ford Focus, Honda Civic, Hyundai i30, Kia Cee’d, Mazda 3, Opel Astra, Peugeot 308, Renault Mégane, Škoda Octavia, Toyota Corolla, Volkswagen Golf.

 • Auta sportowe: np Ford Focus RS, Honda Civic Type-R, Mazda 3 MPS, Opel Astra OPC, Renault Mégane RS, Volkswagen Golf GTI/R32, Audi RS4/RS6, BMW M3/M5, Lexus IS F, Mercedesy AMG, Jaguar XJR/XFR, Audi R8, Mercedes SLR.

 • Samochody klasy średniej: np Alfa Romeo Giulietta, Audi A3, BMW serii 1, Lancia Delta, Lexus CT, Infiniti Q30, Volvo V40, Citroën C5, Daewoo Nubira, Ford Mondeo, Honda Accord, Hyundai i40, Mazda 6, Opel Insignia/Vectra, Renault Laguna/Talisman, Peugeot 508, Toyota Avensis, Volkswagen Passat, Škoda Superb, Audi A4, BMW serii 3, Jaguar XE, Mercedes klasy C, Lexus IS, Infiniti Q50, Saab 9-3, Volvo S60, Alfa Romeo 159, Aston Martin Rapide, Mercedes-Benz CLS, Porsche Panamera, Volkswagen CC, Audi A7, Maserati Quattroporte.

 • Auta klasy wyższej-średniej: np Alfa Romeo 166, Citroën C6, Lancia Thesis, Peugeot 607, Renault Vel Satis, Honda Legend, Hyundai Genesis.

 • Samochody klasy wyższej: np Audi A6, BMW serii 5, Lexus GS, Mercedes klasy E, Volvo S80, Jaguar XF.

 • Auta ekskluzywne: np Audi A8, BMW serii 7, Jaguar XJ, Lexus LS, Mercedes klasy S.

 • Samochody rodzaju kabriolet: np Mazda MX-5, Audi TT Roadster, Alfa Romeo Spider, Honda S2000, Porsche 911 Carrera Cabrio, Toyota MR2, BMW serii 6 Cabrio, Ferrari F430 Spider.

 • Auta terenowe: np Jeep Wrangler, Jeep Cherokee, Toyota Land Cruiser, Land Rover Defender, Range Rover, Mercedes-Benz klasy G.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

Skup samochodów
od osób prywatnych
i firm za gotówkę


zobacz ofertę

Skup samochodów
całych
i uszkodzonych


zobacz ofertę

Skup samochodów osobowych, terenowych, sportowych,
SUV-ów, VAN-ów


zobacz ofertę

Skup samochodów
ciężarowych
z kratką


zobacz ofertę

Skup samochodów
dostawczych, busów,
brygadówek


zobacz ofertę

Skup samochodów
ciężarowych
do 3,5 tony


zobacz ofertę

Skup aut turystycznych, kamper vanów, kamperów, przyczep kempingowych


zobacz ofertę

Skup aut poleasingowych, poflotowych i powindykacyjnych wszystkich marek


zobacz ofertę
 • Auta duże typu SUV: np Audi Q7, BMW X5, Mercedes-Benz klasy GL/ML, Porsche Cayenne, Infiniti QX70, Chevrolet Traverse, Saab 9-7X, Volkswagen Touareg, Volvo XC90, Jeep Grand Cherokee, Kia Sorento, Audi Q5, BMW X3, Citroën C-Crosser, Mercedes-Benz klasy GLK, Peugeot 4007, Volkswagen Tiguan, Volvo XC60, Chevrolet Equinox.

 • Auta rodzaju cross-over:  np Chevrolet Captiva, Peugeot 3008, Ford Kuga, Opel Antara, SsangYong Korando, Renault Koleos, Nissan Qashqai.

 • Auta rodzaju VAN: np Renault Espace, Citroën Xsara Picasso, Toyota Sienna, Toyota Proace Chrysler Voyager, Mazda MPV, Volkswagen Sharan, Peugeot 807, Opel Zafira, Ford C-Max, Škoda Roomster, Mercedes-Benz klasy B, Lancia Phedra).

 • Auta ciężarowe z kratką: np Volkswagen Caddy, Peugeot Partner, Bipper, Citroen Berlingo, Citroen Nemo, Fiat Doblo, Fiorino, Fiat Panda, Ford Fiesta, Renault Clio, Skoda Fabia, Skoda Roomster, Skoda Praktik.

 • Samochody dostawcze, busy brygadówki: np Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato, Renault Master, Opel Movano, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Volkswagen Transporter, Renault Trafic, Opel Vivaro, Toyota Proace.

 • Samochody ciężarowe do 3,5 tony: np samochody z plandeką, auta z windą, auta z kontenerem, samochody z izotermą (chłodnia, mroźnia), samochody z podwójną kabiną (doki), auta z kiperem (wywrotką), samochody z dźwigiem HDS, auta z najazdem typu autolaweta, samochody z kabinami sypialnymi (międzynarodówki), auta ze zwyżkami, samochody techniczne do 3,5 tony wszystkich marek – np Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato, Renault Master, Opel Movano, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Volkswagen Transporter.

Reasumując, auto skup w Katowicach to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich właścicieli samochodów, którzy chcą szybko i bezproblemowo sprzedać swój pojazd. Nasze usługi są dostępne na terenie całego Śląska, a nasz zespół jest gotowy do pomocy i udzielenia wszelkich niezbędnych informacji. Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail, a my postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić wszelkich niezbędnych informacji.

ZAKUPIONE PRZEZ NAS POJAZDY
SKUPUJEMY AUTA KAŻDEJ MARKI

AKTUALNOŚCI Z NASZEGO BLOGA

Zakup samochodu sprowadzanego
z zagranicy, czego się wystrzegać?

Data: 21. 07. 2020r. • Autor: SkupSamochodowZaGotowke.pl


czytaj więcej

Jak głód wpływa na prowadzenie
samochodu przez kierowcę?

Data: 20. 07. 2020r. • Autor: SkupSamochodowZaGotowke.pl


czytaj więcej

Forum mechaników samochodowych
dlaczego warto odwiedzić?

Data: 17. 07. 2020r. • Autor: SkupSamochodowZaGotowke.pl


czytaj więcej

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY


Szanowny Użytkowniku!
Szanując Państwa prawo do prywatności jako prowadzący Serwis Internetowy (dalej „Serwis”) oraz Administrator danych osobowych (dalej „Administrator”), w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 – ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”), niniejszym przedstawiam Politykę Ochrony Prywatności – więcej, oraz Regulamin Serwisu Internetowego – więcej, obowiązujące w Serwisie.

W ramach Serwisu stosujemy pliki cookies. Ich celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w tym również dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących plików cookies. Dodatkowe informacje na ten temat znajdują się Polityce Plików Cookies – więcej.