SkupSamochodowZaGotowke.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Zapraszamy do nas wszystkie firmy, które pragną sprzedać wozy w solidnym stanie i zyskać w zamian uczciwą sumę. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy jednak zwrócić szczególną uwagę na fakt, że dojdzie do rychłej, sprawnej oraz bezproblemowej transakcji, jeśli mowa o samochodach jakie spełniają wszystkie niżej wymienione w szczegółach warunki, które mają dla nas istotne znaczenie.

Mianowicie powinny to być:

  • samochody bezpośrednio od przedsiębiorstw
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w odpowiednim stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, lecz to nie stworzona przez nas działka. My specjalizujemy się w szczególnej grupie skupowanych aut. Jeśli chcą Państwo zadać ponadprogramowe zapytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Chcemy wyodrębnić, że z okazałą chęcią skupimy samochody powyższego typu poleasingowe, jak także te, jakie pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. Co więcej należałoby zapamiętać, że interesują nas tylko oraz jedynie auta w porządnym stanie technicznym, skupujemy auta bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, które tu wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Dlaczego właśnie nasz skup samochodów?

W razie chęci pozyskania pobocznych wiadomości lub ewentualnie także, jeśli chcą Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub ewentualnie pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu szukać innego skupu, skoro za samochody w dobrym stanie technicznym zapłacimy Państwu de facto uczciwe pieniądze. Zatroszczymy się także o darmowy przewóz samochodu. Żeby pełna transakcja upłynęła możliwie jak najporządniej i bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z należącej do nas oferty - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednakże o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Skup aut, koparki, taxi, kontenery na gruz i wywóz gruzutynki i tynki maszynowe, ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, przeprowadzki firm Katowice, wynajem autokaru, Skup aut Bytom.