SkupSamochodowZaGotowke.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Uprzejmie zapraszamy do nas wszystkie przedsiębiorstwa, jakie pragną sprzedać samochody w poprawnym stanie oraz zdobyć w zamian uczciwą sumę. Intrygują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak oraz ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Prosimy niemniej jednak zwrócić uwagę na fakt, że dojdzie do szybkiej, sprawnej oraz bezproblemowej transakcji, jeżeli mowa o samochodach jakie spełniają wszelkie niżej wymienione w detalach warunki, które mają dla nas ważne znaczenie.

Mianowicie muszą to być:

  • samochody bezpośrednio od firm
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w odpowiednim stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - serdecznie dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, jednakowoż to nie prowadzona przez nas działka. My specjalizujemy się w nadzwyczajnej grupie skupowanych aut. Jeśli pragną Państwo zadać dodatkowe pytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Chcemy zaakcentować, że z wielką chęcią skupimy samochody powyższego rodzaju poleasingowe, jak także te, które pochodzą z polskiej sieci dealerskiej. Prócz tego warto zapamiętać, że interesują nas tylko oraz jedynie auta w dobrym stanie technicznym, skupujemy samochody bezpośrednio z firm, a samochody rodzaju Van i inne, które tu wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym aniżeli 2010.

Z jakiego powodu właśnie stworzony przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania pobocznych wiadomości bądź też, jeśli potrzebują Państwo zameldować nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić czy też pisać pod wskazany adres e-mail. Należałoby oddać pojazd właśnie w nasze ręce, albowiem płacimy naprawdę właściwe stawki za samochody porządne technicznie. Zadbamy także o darmowy transport auta. Aby cała transakcja upłynęła możliwie jak najprawidłowiej oraz bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie polecamy skorzystać z opisującej nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Mamy jedynie prośbę o to, żeby zgłaszać się do nas z autami spełniającymi powyższe kryteria.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Skup aut, koparki, taxi, kontenery na gruz i wywóz gruzutynki i tynki maszynowe, ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, przeprowadzki firm Katowice, wynajem autokaru, Skup aut Bytom.