SkupSamochodowZaGotowke.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Serdecznie zapraszamy do nas wszelkie przedsiębiorstwa, które chcą sprzedać auta w właściwym stanie i zyskać w zamian uczciwą sumę. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe rodzaju VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najistotniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je ekspresowo, sprawnie i bezproblemowo bezpośrednio od firm - tylko oraz wyłącznie, jeśli spełniają niżej wymienione, dla nas niezwykle ważne warunki.

Mianowicie muszą to być:

  • auta bezpośrednio od firm
  • nie starsze niż rocznik 2010
  • w dobrym stanie technicznym
  • sprzedawane na fakturę VAT 23 %

Za wraki z całym szacunkiem - dziękujemy. Skupów tego rodzaju pojazdów nie brakuje, niemniej jednak to nie stworzona przez nas działka. My specjalizujemy się w nadzwyczajnej grupie skupowanych samochodów. Jeżeli chcą Państwo zadać poboczne pytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Chcemy wyodrębnić, że z wielką chęcią skupimy samochody powyższego rodzaju poleasingowe, jak także te, które pochodzą z lokalnej sieci dealerskiej. Prócz tego warto zapamiętać, że intrygują nas tylko oraz jedynie auta w właściwym stanie technicznym, skupujemy samochody bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, jakie tutaj wymieniliśmy muszą być w roczniku nie starszym niż 2010.

Co powoduje, że to właśnie nasz skup samochodów warto wybrać?

W razie chęci pozyskania dodatkowych informacji lub również, jeśli pragną Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy telefonować lub też pisać pod wskazany adres e-mail. Nie ma sensu wypatrywać innego skupu, skoro za samochody w należytym stanie technicznym zapłacimy Państwu w gruncie rzeczy uczciwe pieniądze. Zatroszczymy się również o darmowy transport samochodu. By cała transakcja upłynęła możliwie jak najprawidłowiej i bezproblemowo z całą pewnością pojawimy się o ustalonej porze, we właściwym, wskazanym przez Państwo miejscu.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z opisującej nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednakże o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Skup aut, koparki, taxi, kontenery na gruz i wywóz gruzutynki i tynki maszynowe, ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, przeprowadzki firm Katowice, wynajem autokaru, Skup aut Bytom.