SkupSamochodowZaGotowke.pl

Skup samochodów za gotówkę śląskie - cały Śląsk

Skup samochodów osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych - prywatnych i firmowych. Atrakcyjne ceny - Gotówka od ręki - Zadzwoń: Tel. 507 253 802

Jeżeli mają Państwo na sprzedaż auta w poprawnym stanie - zapraszamy do nas, zapewniamy w rzeczy samej uczciwe stawki. Interesują nas samochody zarówno osobowe, dostawcze, jak i ciężarowe typu VAN w nadwoziu samochodu osobowego. Najistotniejsze do zapamiętania jest to, że skupujemy je ekspresowo, sprawnie oraz bezproblemowo bezpośrednio od firm - jedynie i wyłącznie, jeśli spełniają niżej wymienione, dla nas wybitnie istotne warunki.

Mianowicie powinny to być:

  • samochody bezpośrednio od firm
  • nie starsze aniżeli rocznik 2010
  • w porządnym stanie technicznym
  • wyprzedawane na fakturę VAT 23 %

Nie intrygują nas żadne auta - wraki. Skupów tego typu pojazdów nie brakuje, jednak to nie nasza działka. Obszar samochodów, które są dla nas interesujące wymieniliśmy powyżej. Jeżeli chcą Państwo zadać poboczne zapytania odnośnie do tego, czy samochód, który mają Państwo na zbyciu będzie dla nas interesujący - zachęcamy do kontaktu.

Chcemy zaakcentować, że z dużą chęcią skupimy samochody powyższego rodzaju poleasingowe, jak również te, jakie pochodzą z lokalnej sieci dealerskiej. Co więcej warto zapamiętać, że intrygują nas tylko i jedynie auta w należytym stanie technicznym, skupujemy samochody bezpośrednio z firm, a samochody typu Van i inne, które tu wymieniliśmy powinny być w roczniku nie starszym niż 2010.

Z jakiego powodu właśnie skonstruowany przez nas skup samochodów?

W razie chęci pozyskania dodatkowych informacji lub też także, jeżeli potrzebują Państwo zgłosić nam chęć sprzedaży samochodu - prosimy dzwonić lub też pisać pod wskazany adres e-mail. Warto oddać samochód właśnie w nasze ręce, bo płacimy w rzeczywistości porządne stawki za samochody solidne technicznie. Zadbamy również o bezpłatny przewóz samochodu. Pojawimy się w dobrym miejscu i we wcześniej ustalonej porze - tak aby zaoszczędzić maksymalnie czas oraz doprowadzić do satysfakcjonującej dla obu witryn internetowych transakcji.

Serdecznie rekomendujemy skorzystać z opisującej nas propozycji - drugiej tak atrakcyjnej nie ma. Prosimy jednak o przemyślane zgłoszenia sprzedaży samochodów spełniających wyżej wymienione warunki.

AUTO SKUP
WOJ. ŚLĄSKIE


ULMAN
NIP: 6351799322
REGON: 241215998


WYCEŃ SWÓJ POJAZD
TEL. 507 253 802
        794 177 271
        514 848 791
E-mail: skupabc@wp.pl

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy:
Skup aut, koparki, taxi, kontenery na gruz i wywóz gruzutynki i tynki maszynowe, ekologiczne szamba betonowe, meble biurowe, przeprowadzki firm Katowice, wynajem autokaru, Skup aut Bytom.